„Depresja oznacza, że każdy dzień rozpoczyna się od aktu odwagi i nadziei. Czyli od wstania z łóżka.”

Autor anonimowy

Uprzedzić depresję - Dr Ewa Danuta Białek

Już niedługo, bo 10 listopada 2018 r. w Warszawie podczas naszej konferencji będziemy mogli usłyszeć niezwykły wykład pani doktor Ewy Danuty Białek.

Zaręczam, że chociażby dla tego wykładu warto być z nami tego dnia!!!

Pani doktor to cudowna kobieta o bogatym dorobku naukowym. To prawdziwa pasjonatka i wieloletnia badaczka medycyny. Autorka 39 książek i ponad 120 artykułów. Jest pionierką psychosyntezy w Polsce i założycielką Instytutu Psychosyntezy.

Pani doktor zwraca uwagę na potrzebę całościowego podejścia do rozwoju i zdrowia człowieka, uwzględniającą przy tym aspekt duchowy w kontekście sensu i znaczenia życia.

Ale zdradzę Wam, co jest najważniejsze w spotkaniu z Doktor Ewą Białek. To spokój i niesamowita mądrość, której doświadczycie słuchając pani doktor. Ona potrafi inspirować, wywracać świat do góry nogami, ale w bardzo, bardzo pozytywny sposób. Zwraca uwagę, abyśmy nie koncentrowali się na chorowaniu, ale na procesie zdrowienia. W swoich wykładach mówi o "programowaniu" siebie, swoich działań i dążeniu do zdrowienia. Uczy jak rozpoznać swoje lęki i wyraźnie pokazuje, co możemy osiągnąć, jak zaczniemy pracować na rzecz pozbycia się ich.

Wykłady pani doktor, rozmowy z nią są niesamowitym doświadczeniem, dostarczają spokoju, pogody ducha i jednocześnie mobilizują do zmiany. Pani doktor bazując na własnych doświadczeniach i wieloletniej pracy inspiruje do działania i to, co ważne - daje nadzieję, pokazuje, że może być lepiej, możemy zdrowieć.

Pani doktor będzie prelegentką na naszej konferencji. Będzie mówiła o tym jak zauważyć sygnały zbliżającego się epizodu depresyjnego, jak się przed tym bronić, co zrobić, by zminimalizować możliwość jego wystąpienia. Będzie wskazywała nam drogę do zmiany, motywowała i inspirowała. Po wykładzie będzie można skorzystać z indywidualnej rozmowy/porady.

Więcej o pani doktor Ewie Danucie Białek oraz o Instytucie Psychosyntezy przeczytacie tutaj.

 

11 października 2018

Media Społecznościowe

DEPRESJA KONFERENCJA WARSZAWA PSYCHOTERAPIA, FARMAKOTERAPIA, PSYCHIATRA, PSYCHOLOG, TERAPEUTA, POMOC, PORADNIA, TERAPIA, LĘKI, NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Skontaktuj się z nami

Polub nas :)